Centrale administratie      Zijp 18 - 1780 Wemmel  Tel. 02/462.31.30   Fax 02/462.31.33

 
 
Algemeen directeur: Patricia Van Eekenrode patricia.van.eekenrode@ringscholen.be                         

  Adjunct van de algemeen directeur: Ben Verhaevert  ben.verhaevert@ringscholen.be

 
Secretariaat: Heidi Verhavert                                      heidi.verhavert@ringscholen.be


 
Co÷rdinerend directeur secundair onderwijs
  Eric Mathieu                                                                  eric.mathieu@ringscholen.be

 
Co÷rdinerend directeur basisonderwijs
 
Brenda Felix                                                                 brenda.felix@ringscholen.be

 
ICT-Co÷rdinator sgr9:   Idriss Bouazzaoui                 idriss@ringscholen.be

  Ict medewerker: Jochen De Saedeleer                                 jochen.de.saedeleer@ringscholen.be
  Ict medewerker:
Tommy Coppens                                         tommy.coppens@ringscholen.be
  Ict medewerker:
Wout De Gendt                                             wout.de.gendt@ringscholen.be
  Smartschool: Timo Van Rossem                                         timo.van.rossem@ringscholen.be
  Ped. ICT Co÷rdinator BaO: Sofie De Saeger                      sofie.de.saeger@ringscholen.be
 
  Preventieadviseur sgr9: Dirk Geeraerts                    dirk.geeraerts@ringscholen.be


 
FinanciŰn -  Infrastructuur - Personeel

 
Boekhouding:
  Manu Fontaine                                                              manu.fontaine@ringscholen.be
  Sandy Mertens                                                              sandy.mertens@ringscholen.be 
  Lars Maesfrancx                                                            lars.maesfrancx@ringscholen.be
 
 
Personeel:
  Elsie D'hooge                                                                elsie.dhooge@ringscholen.be
  Inneke De Witte                                                            inneke.de.witte@ringscholen.be

 
Infrastructuur:
 
Rony Hiel                                                                       rony.hiel@ringscholen.be